top of page
Ukázka

Něco malého k ochutnání 

najdete na Bandzone

pod jménem Něžný Běs

http://bandzone.cz/neznybes

                    O ní

Kateřina Eva Lanči, umělkyně na vratké noze, prvomatka, obyvatelka rajské zahrady, romantička a  perkusistka definitivně ztratila soudnost. Vrhla se natajno i natruc před třemi lety v koupelně do nahrávání v programu garageband. A teď odtajňuje koupelnové plody a ještě chce, aby to někdo poslouchal. Ten její autisticko poetistický fatal minimal, vzletně nazývaný jako lo-fi. Very lo. Moc fi. Neví, co to znamená. Každopádně jde o směs autorské poezie, odstřeďování pračky, bouchání do věcí a rytmického hraní na melodické nástroje. Jo, a zpěv. 

                   

 

                     JAK to JE

Něžné Stádo na scéně - eklektická zpěvačka bubnující na své tělo, na různé druhy bubnů z celého světa, na hrnce, na krabici od bot, které přizvukuje mechanický zajíček anebo plyšový kačer. To vše je obaleno autorskými samply a nahrávkami složenými z koupelnových zvuků a různých nástrojů, které se nacházeli u hudebnice doma zrovna v moment nahrávání. Umělkyně zpívá vlastní texty - poezii převážně intimního charakteru. 

KONCERTY BEZ LADU A SKLADU

 16. 5. 15

 20:00

la fabrika

praha

 Pro vaše uši a vaši duši hrajeme s předkapelou F'racek . Rosteme, sílíme, věříme, toužíme, tvoříme nové songy, pulírujeme starší koupelnové psí kusy, pračka jede, světla jedou, lidi jsou tu a my na scéně v La Fabrice, ach, jak se těšíme, jak se stydíme, jak chceme a jak nám tváře rudnou. Přijďte, však uvidíte!

 

 16. 11. 14

 16:16

café potrvá

praha

 Historicky první koncert, buď zruinovaná kariéra, 

nebo jemné faux-pas, či naprostá catastrophe grande, anebo enormní sukces, možná i derniéra, ale na stagi prostě sama za sebe. Kdo přijde, ten uslyší i uvidí, kdo nepřijde, ten bude sedět někde jinde nebo třeba bude zrovna v parku se psem.

 14. 3. 15

 21:30

napa underground

praha

 

Třetí koncert. -  Success. Mr.Cocoman říkal, že to může bejt velký. Dojali jsme diváky. Diváci nás dojali. Skvělej zvukař mimochodem. Hrajeme čím dál v pozdějších hodinách. Kapela Karabekian, co nás přizvala, libě a křehce zakončila večírek.

Nikdo neodešel a tak jsme se nerozpadli. Něžné Stádo se valí podruhé. Pro vaše uši a duši na HU.LI.DI akci maximální.  Máme novej song. Dech a vzdech, buben a židle budou.

cross club

praha

 

 28. 12. 14

 21:00

 

 11. 8. 15

 20:00

Alibaba

chomutov

 

V rodném rodišti semeništi bubeníků stádo obnažilo ledví v rámci festivalu Obnažení. Díky za vřelé přijetí. Bylo to dojetí! 

 26. 7. 15

 20:00

Cargo gallery

praha

 

Na lodi nahoře na palubě na Vltavě na vlnách co víc si přát, mezinárodní publikum vcelku bez mrknutí oka přijalo české texty, atmosféra námořní usnadnila porozumnění, velká radost až do rána.

 11. 7. 15

 20:00

kavárna republika

doksy

 

Festival Soběsám Stádo prokojilo, na scéně s nahou dcérou, prso venku, bubny se konaly jen v první půli a pak už jen zpěv a mlíko. Kapela velmi děkuje všem respektujícím a chápavým přítomným, věříme, že to pro ně byl alespoň tak překvapivý koncert jako pro interpretku samu. Pozn.: Nebrat dceru na další akce, do odstavení. 

bottom of page